Розпочалися зйомки анімаційного фільму Степана Коваля "Мушля для вушка"

03.02.2022

UPD: Через технічний збій в роботі серверів Держкіно цю публікацію на сайті відновлено 16.02.2022 року.

На студії "Новаторфільм" за підтримки Держкіно розпочалися зйомки анімаційного фільму режисера Степана Коваля "Мушля для вушка".

Для будь-якого режисера є почесним створювати дитяче кіно у своїй країні. Вважаю це особливою відповідальністю перед майбутнім поколінням. Цей фільм буде по головні речі, які не змінюються: взаєморозуміння, дружбу та бажання допомагати  слабкому...

Режисер Степан Коваль

Виробництво фільму відбувається у техніці stopmotion за допомогою валяних ляльок. Нова стрічка володаря Срібного ведмедя Берлінського кінофестивалю та лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Степана Коваля – це історія про толерантність, взаємодопомогу та розуміння.  

"Мушля для вушка" – продовження історії про конячку Камелію та її друзів ("Як розвеселити Самотність"). Хтось може бути не таким, як всі, але це не привід не спілкуватися. Нова пригода обертається навколо Зайчика з вадами слуху. Щоб допомогти йому, друзі вирушають у далеку та екстремальну подорож на пошуки чарівної мушлі, за допомогою якої Зайчик зможе почути світ і навіть більше – спів зірок.

Авторка сценарію – Лана Ра. Продюсерка фільму – Ганна Полоніченко. Виробництво – студія "Новаторфільм". Кінопроєкт став одним із переможців 15-го конкурсного відбору Держкіно. Прем'єра картини запланована на 2022 рік.