У Києві тривають зйомки психологічної драми режисера Ігоря Стеколенка "В зеніті"

14.12.2021

У Києві тривають зйомки психологічної драми режисера Ігоря Стеколенка "В зеніті". Фільм досліджує тему медичної помилки й особистої відповідальності лікаря за життя пацієнта. Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

За сюжетом, молодий хірург вперше у своїй практиці втрачає пацієнта. Смерть сталася через помилку колеги, втім, вона руйнує життя та кар’єру лікаря. Через три роки, за схожих обставин, хірург отримує шанс повернутися до професії та віднайти себе.

За словами авторів картини, хірургічна практика 1990-х є метафорою складних рішень, що їх змушений приймати професіонал, обмежений рамками корумпованої системи. 

У ролях: Дмитро Ярошенко, Ігор Аронов, Роман Халаїмов, Дмитро Чернов, Ігор Цишкевич, Ірина Рождественська, Тетяна Рубан.

Проєкт стрічки був презентований на Індустріальному пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю, також брав участь в індустріальній секції Industry@Tallinn & Baltic Event на Black Nights Film Festival у Таллінні. 

Генеральний продюсер проєкту – Ігор Кондратюк. Фільм створюється Студією VIK за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Фото (с) Serhiy Morgunov