Розпочато відбір заявок до конкурсної програми LINOLEUM 2020

04.03.2020 Дата проведення: 2020-03-04 - 2020-05-15

З 2 по 6 вересня у Києві всьоме відбудеться Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM. Головною метою фестивалю є просування незалежної анімації в Україні.

4 березня розпочалось приймання заявок на участь в конкурсних програмах фестивалю.

Українські автори можуть подати свої роботи в національний конкурс або на конкурс комерційної анімації (музичні відео, освітні фільми, реклама). До участі допускаються фільми, виконані у будь-якій анімаційній техніці, включно з картинами, в яких анімація поєднана з грою акторів та документалістикою. Анімаційна частина повинна складати понад 40% фільму та не перевищувати хронометражу у 30 хв. Фільми мають бути виготовлені після 1 липня 2019 року.

Крім національного та конкурсу комерційної анімації, програма 7-го фестивалю LINOLEUM складатиметься з міжнародного конкурсу, показів експериментальної анімації та відеоарту, дитячої анімації, тематичних підбірок, ретроспективи української мультиплікації, скринінгів програм міжнародних фестивалів та освітньої програми.

Цьогорічна тема фестивалю – СТАТИ ЛЮДИНОЮ (BECOMING HUMAN) – шукатиме відповіді на питання, що саме нас нею робить. Завдяки своїй ірреальній природі, анімація може працювати на території метафізики, релігії, психології та антропології, досліджуючи такі області нашого досвіду, що є невловимими для інших форм мистецтва та науки.

Фільми приймаються через фестивальну платформу filmfreeway  

Дедлайн – 15 травня.

Регламент фестивалю можна переглянути за посиланням 

Організатор фестивалю – анімаційна студія Animagrad за підтримки Державного агентства України з питань кіно.