Серіал "Кава з кардамоном" представляють на 15-му Міжнародному фестивалі незалежного кіно Off Camera у Кракові

03.05.2022

Створений за підтримки Держкіно серіал "Кава з кардамоном" представляють на 15-му Міжнародному фестивалі незалежного кіно Off Camera у Кракові.

Із 29 квітня до 8 травня в Кракові (Польща) триває International Festival of Independent Cinema Off Camera. Важливою його складовою є SerialCon – частина фестивалю, що присвячена серіалам. Лейтмотивом цьогорічного SerialCon є серіали, що перетинають межі – соціальні, жанрові та географічні.

Сьогодні, 3 травня, на SerialCon проходить дискусійна панель на тему "Серіальна ко-продукція між Україною та Польщею", в межах якої буде представлено створений у копродукції з Польщею серіал "Кава з кардамоном". Це спільний проєкт Solar Media Entertainment та телеканалу СТБ, створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду. Прем'єра серіалу відбулась в ефірі телеканалу СТБ 20 грудня 2021 року.

На дискусійній панелі серіал представлять шоуранерка, продюсерка і виконавиця головної ролі Олена Лавренюк (Україна) та акторки Анна Чеслак і Дорота Делаг (Польща).

Міжнародний фестиваль незалежного кіно Off Camera є одним із найбільших фестивалів незалежного кіно Центральної Європи. Рекордно високі нагороди та популяризація незалежного кіно роблять подію помітною на фестивальній карті світу.