Шалені 90-ті, раритетне авто і культова музика Кузьми: презентовано новий трейлер фільму "Я, "Побєда" і Берлін"

08.02.2022

Створену за підтримки Держкіно стрічку режисерки Ольги Ряшиної "Я, "Побєда" і Берлін" знято за мотивами однойменної автобіографічної повісті Андрія Кузьменка – Кузьми Скрябіна. Це історія про становлення музиканта, пошуки себе, дружбу та шлях до мрії, сповнений карколомних пригод. У широкий кінотеатральний прокат "Я, "Побєда" і Берлін" виходить 24 березня 2022 року.

Звичайний хлопець, музикант-початківець Кузьма, за три дні до запланованого концерту вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій "Побєді". Там він хоче обміняти раритетну автівку на омріяний шестисотий "Мерседес" у відомого колекціонера. Кузьма обіцяє своїй коханій дівчині Барбарі повернутися додому на крутій тачці, а хлопцям з гурту – обов’язково встигнути на виступ. Але вже з перших хвилин подорожі стає зрозуміло – усе пішло шкереберть.

"…Отут я і зрозумів, шо нікуди не подінуся – доки є музика, я зроблю, що завгодно, вообщє без тормозів. Без музики просто ні фіга не буде", – каже герой Кузьми.

У картині звучатимуть кавери легендарних пісень Скрябіна. Вже презентовано шість саундтреків: MONATIK – "Старі фотографії", гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – "Мовчати", Alina Pash – "Чекаю ночі", DZIDZIO – "То моє море", гурт АНТИТІЛА – "Чорнобиль форева", ADAM – "Говорили і курили". Попереду ще 10 синглів, які згодом об’єднаються в окремий музичний альбом.

У головних ролях: Іван Бліндар (Кузьма), Марія Стопник (Барбара), Володимир Гева (Бард).

Стрічку створено кінокомпанією Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прем’єра фільму відбудеться 24 березня в усіх кінотеатрах України.