Ще один український проєкт отримав фінансову підтримку від фонду Eurimages

14.12.2020

За результатами 161-го засідання Ради правління фонду Eurimages українсько-італійський копродукційний кінопроєкт режисера Андреа Маньяні "Тривала втеча"/ Long Run, який також є одним із переможців 14-го конкурсного відбору Держкіно, отримав 180 тисяч євро загальної фінансової підтримки від фонду.

Понад 50 тисяч євро з цієї суми будуть спрямовані безпосередньо на рахунок українського співвиробника картини. Вітаємо українську команду продюсерів – Олега Щербину та Юлію Чернявську ("Фреш Продакшен Груп") та дякуємо Національному представництву України в Eurimages!

Нагадаємо, режисер стрічки Андреа Маньяні відомий українським глядачам за своєю попередньою картиною, – створеною за підтримки Держкіно стрічкою EASY, що стала першою офіційною копродукцією України з Італією.

Україну на 161-му засіданні Ради правління фонду Eurimages представили національні представники Володимир Яценко / Vladimir Yatsenko та Сергій Зленко / Serhiy Zlenko. Участь у конкурсі від України цього разу брав лише один копродукційний кінопроєкт, і як і на попередньому, 160-му засіданні Ради правління, Україна знову отримала підтримку Eurimages.