Щодо передачі прав і обов’язків у сфері кінематографії з балансу Міністерства культури та інформаційної політики на баланс Державного агентства України з питань кіно

02.08.2023

Шановні колеги! 

Інформуємо, що Наказом Держкіно від 01.08.2023 року № 99 затверджено акт приймання-передачі майнових прав на фільми згідно з переліком від  Міністерства культури та інформаційної політики до Держкіно. Передача майнових прав на фільми була здійснена на виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.10.2022 р. № 984-р «Про забезпечення здійснення заходів щодо передачі прав і обов’язків у сфері кінематографії Міністерства культури та інформаційної політики Державному агентству з питань кіно». 

Щодо укладення ліцензійного договору з Держкіно просимо звертатися офіційним листом на електронну пошту: info@usfa.gov.ua.

Для отримання додаткової інформації та консультацій звертатись до відділу міжнародної діяльності та державної підтримки повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених суб’єктом кінематографії при виробництві фільму – 044 33 44 240 (вн. 204), international@usfa.gov.ua 

Державне агентство України з питань кіно висловлює свою подяку Міністерству культури та інформаційної політики в сприянні передачі майнових авторських прав на об’єкти авторського права в галузі кінематографії на фільми.