"Скажені Сусіди": презентовано постер нового комедійного серіалу за мотивами відомої кінотрилогії

08.11.2021

Автори кінотрилогії "Скажене весілля" працюють над продовженням "скаженого" всесвіту. "Скажені Сусіди", перший комедійний Original серіал для онлайн-платформи Київстар ТБ побачить світ навесні 2022 року, згодом його можна буде переглянути й на телеканалі 1+1. 

Протягом 24 епізодів глядачі спостерігатимуть за розвитком стосунків сімей Середюків, Крижанівських, Кардашян та Обомеянгі та дізнаються, які зміни відбудуться в житті мешканців Яблунівки.

У сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду та ще й набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків свого темпераментного сімейства. Тож Василь (Назар Задніпровський) та Галина (Леся Самаєва) нарешті можуть приділити більше часу один одному. І, можливо б, у цій історії й надалі панувала гармонія, якби сусідка Оксана (Віра Кобзар) не привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився ніхто інший, як колишній однокласник Василя Середюка — Тарас Блащиковський (Віталій Іванченко) — котрий докучав малому Васильчику усі шкільні роки. Тож нехай почнеться нове протистояння!


Ідея зняти серіал, який би продовжив всесвіт "Скаженого Весілля", народилася ще під час зйомок кінотеатральної трилогії. Ніхто не хотів завершувати марафон божевільних пригод. Саме тому ми пішли далі й створюємо комедійний серіал. Адже після весілля найцікавіше тільки починається. Запевняю, що буде так само весело та скажено.

Автор ідеї серіалу Микола Куцик

Ще одна сім’я, яку ми побачимо на екрані, — молоде подружжя Обомеянг. Молодша дочка Середюків Катя (Поліна Василіна) — вагітна. Її афро французький чоловік Франсуа (Джимі Воха-Воха)  на час яблунівських канікул влаштовується в місцеву лікарню, адже за освітою він — хірург, тож тепер усіма силами намагатиметься вивести українську медицину на новий рівень. Проте, інноваційність спеціаліста, що приїхав з-за кордону, неабияк надокучає головному лікареві Іванові Михайловичу Буравчику (Володимир Миколаєнко), чиї корупційні плани просто тануть на очах. 

У непосидючих бізнесменів Ольки (Інна Приходько), Ашота (Арам Арзуманян) та їхньої донечки Гаяне (Кіра Саяпіна) усе, як завжди, неспокійно: експресивне сімейство Кардашян, у чиїх стосунках і досі чимало перцю, розгортає операцію “тотальна економічна війна” проти бізнес-конкурента.

Улюбленець скаженої кінотрилогії — колоритний керівник місцевого БК Назарій Запухляк (Юрій Горбунов) — з’являтиметься на екрані ще частіше, адже готує чимало сюрпризів для своїх фанатів.

Мій персонаж, тамада Назарій Запухляк, — справжнє свято, утілення споконвічних традицій "хазяїна суто українського застілля". Круто, що тепер він з'явиться й у серіалі, і, сподіваюся, мені вдалося розкрити його по-новому для глядачів. Ще більше жартів, карколомних пригод та несподіваних сюжетних поворотів — у комедійному серіалі "Скажені Сусіди".

Актор, автор ідей серіалу Юрій Горбунов

Також глядачі побачать у кадрі новоспечених молодят Захара Середюка (В’ячеслав Хостікоєв) та Раду (Катерина Файн) у супроводі ромських родичів. Не обійдеться й без непередбачуваної бібліотекарки Уляни (Катерина Рубашкіна) та харизматичного отця Євлампія ( Потап), а ще в серіалі з’явиться новий персонаж — полковник Кулібаба (Дмитро Суржиков), який щосили намагатиметься втихомирити "скажених" сусідів.

Режисер-постановник: Олег Борщевський. Оператор: Максим Баєв. Автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко. Продюсери серіалу: Ірина Костюк, Надія Коротушка. Креативний продюсер: Микола Куцик. Креативна група: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко.

Серіал створюється FILM.UA Group та Prototype Production за підтримки Держкіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.