Сьогодні "Молодість" представляє українські фільми-дебюти "Фаза", "Обійми мене" та "Мажорка"

04.06.2021

4 червня в Національній конкурсній програмі кінофестивалю "Молодість" — три дебютні ігрові короткометражні стрічки, створені за підтримки Держкіно: "Фаза" Миколи Засєєва, "Обійми мене" Каті Царик та "Мажорка" Маргарити Лукіч. Стрічки можна подивитися в київських кінотеатрах "Жовтень" та "Kino 42", або онлайн.

Кадр із фільму "Фаза" режисера Миколи Засєєва

"Фаза" режисера Миколи Засєєва — це історія про 10-річного хлопчика Яріка, який проводить останні літні дні в селі зі своєю матір’ю. Мати уникає будь-яких серйозних розмов із сином. Кожну ніч Ярік чує, як матір ридає у своїй кімнаті через смерть чоловіка, але хлопчик не знає, як їй допомогти. Одного разу Ярік зі своїм сільським другом Ігорем бачать, як підліток, начебто, вбиває дівчину. Ігор каже, що двоє кохалися, а Ярік впевнений, що дівчину вбили. Історія пошуку доказів злочину виявляється шляхом дорослішання Яріка та його спробою зробити перший крок назустріч матері.

Кадр із фільму "Фаза" режисера Миколи Засєєва

У ролях — Артем Грачов, Володимир Волков, Альона Османова, Влад Мамчур, Ніна Антонова. Стрічка є виробництвом компанії "Діджітал Реліджн" за підтримки Держкіно. Продюсери фільму —  Віталій Шереметьєв, Наталія Лібет та Олександра Кравченко

Кадр із фільму "Обійми мене" режисерки Каті Царик

"Обійми мене" режисерки Каті Царик — розповідь про молоду жінку, яка відчуває глибоку самотність. Втамувати цю самотність можуть лише обійми її коханого чоловіка. Не отримавши їх, вона втікає на один день із дому...

Кадр із фільму "Обійми мене" режисерки Каті Царик

У ролях Вікторія Карпінська, Олег Загородній, Назар Кухаренко. Продюсер — Іванна Дядюра, виробництво "Ідас Інтернешнл Філм".

Кадр із фільму "Мажорка" Маргарити Лукіч

Фільм "Мажорка" режисерки Маргарити Лукіч розповідає історію про підліткові стосунки. Саша з багатої родини, їй 13 років, найбільш за все дівчину турбує дружба з 14-річною Віленою. Усі захоплюються Віленою, але ніхто не знає, де вона живе і чим займається. Одного разу Саша запрошує подругу додому на вихідні. Дівчата гарно проводять час, поки Вілена не починає займати Сашине місце...

Кадр із фільму "Мажорка" Маргарити Лукіч

У ролях — Марія Терешко, Софія Добродуб, Северин Голосняк, Ірина Рождественська, Олександра Соколовська, Ігор Лисюк. Продюсер — Дмитро Суханов, виробництво Toy Pictures за підтримки Держкіно.

Переможців Національного конкурсу 50-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" буде оголошено завтра, 5 червня.