2 червня на кінофестивалі "Молодість" – прем'єра фільму-дебюту Валентини Черкашиної "Одні"

02.06.2021

2-го червня відбудеться світова прем'єра короткометражного фільму "Одні", створеного за підтримки Держкіно. Дебютний фільм режисерки Валентини Черкашиної представлений в Національному конкурсі ювілейного 50-го кінофестивалю "Молодість".

Фільм розповідає історію з життя дитячого будинку. Богдан — чоловік 35 років, аутист, що з самого дитинства живе в дитбудинку, а тепер ще й працює електриком та заміняє нічного охоронця. Одного дня в дитбудинок привозять нового хлопчика Юрка, який не вірить у смерть батька і впевнений, що той скоро забере його додому. Вночі до малюка приходить Богдан, в якого "вселився" дух батька хлопчика, і просить, щоб Юрко звикав до нового життя. Про нічну бесіду дізнаються інші діти, які теж мріють побачити своїх батьків...

Авторка сценарію Марина Артеменко, оператор Сергій Півненко. У головних ролях Ярослав Шахторін та Євген Інтелегатор. Продюсери Олена Фетісова, Надія Грачова, Олена Дріз, Олександр Дріз.  Кінопроєкт став одним із переможців 13 конкурсного відбору Держкіно.

Нагадаємо, фільми Національного конкурсу 50-го Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" можна подивитися не тільки в кінотеатрах "Жовтень" та "Kino 42", але й онлайн.