Спортивна драма "Із зав’язаними очима" Тараса Дроня вийшла на онлайн-платформі Takflix

14.01.2022

Спортивна драма "Із зав’язаними очима"  Тараса Дроня вийшла на онлайн-платформі Takflix. Фільм доступний на всіх територіях, із англійськими субтитрами.

"Із зав’язаними очима" – це історія бійчині ММА Юлії. Вона займається змішаними єдиноборствами з дитинства і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. За сюжетом фільму, російсько-українська війна закінчилася, але коханий головної героїні так і не повернувся. Це потрясіння спонукає Юлію піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати дівчину.

Головні ролі у фільмі виконали володарка кінопремії "Золота Дзиґа" Марина Кошкіна ("Захар Беркут", "Віддана", "Забуті"), Олег Шульга ("Червоний", "Позивний Бандерас") та Лариса Руснак ("Стрімголов").

"Із зав’язаними очима" – це повнометражний дебют режисера Тараса Дроня. Фільм брав участь у майже 20 фестивалях, його відзначили нагородами в Німеччині, Індії, Бразилії, Іспанії. Міжнародна прем’єра стрічки відбулася на Варшавському кінофестивалі, де його визнали найкращим у конкурсі дебютних фільмів Competition 1–2. На Одеському міжнародному кінофестивалі 2021 року стрічка здобула приз FIPRESCI як найкращий повнометражний фільм.

Виробництво: компанія "Сучасне Українське Кіно" за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної адміністрації, Давидівської сільської ради, Львівської міської Ради та співпродюсера Олександра Берби, власника інвестиційної компанії Asgard. Промоція стрічки підтримана Державним агентством України з питань кіно.

Дивитися фільм "Із зав’язаними очима" – за лінком.