Стрічка Дмитра Лісенбарта "Непотрібні речі" продовжує успішну фестивальну історію

26.04.2022

Триває активна фестивальна історія створеного за підтримки Держкіно анімаційного фільму Дмитра Лісенбарта "Непотрібні речі".

"Непотрібні речі" Дмитра Лісенбарта мають цьогоріч одних тільки офіційних селекцій на понад 20 анімаційних фестивалів різних кінців світу, а перемоги вибороли у США на Big Muddy Film Festival - Best Animation Film та Fantasy/Sci-Fi Film & Screenplay Festival - BEST SCI-FI FILM, у Канаді на Film Only Film Festival - Favourite Experimental Film, стали фіналістами Boden International Film Festival у Швеції та напівфіналістами Lisbon Film Rendezvous у Португалії, Couch Film Festival у Канаді та AniMate Australia Animation Film Festival в Австралії.

25 квітня автори повідомили про відбір фільму "Непотрібні речі" на Niagara Canada International Film Festival та пообіцяли "підсвітити" Ніагару українсько-анімаційно. Побажаємо їм успіху: нехай історія робота на ім'я Роб, розказана талановитими українськими аніматорами, продовжує підкорювати глядачів всього світу!

Анімаційний короткометражний фільм-дебют режисера Дмитра Лісенбарта "Непотрібні речі" створено за мотивами оповідання Роберта Шеклі "Крамниця старовинних чудасій". Світова прем'єра стрічки відбулась минулоріч на 24-му Шанхайському міжнародному кінофестивалі.

Режисером фільму є Дмитро Лісенбарт, автори сценарію – Дмитро Лісенбарт та Андрій Рушковський, художник-постановник – Дмитро Кривонос, продюсер – Віталій Хало. Стрічку створено кінокомпанією "Маркус Фільм" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.