Стрічка Костянтина Коновалова "Фортеця Хаджибей" отримала перемогу на кінофестивалі Best Istanbul Film Festival

12.07.2021

Фільм Одеської кіностудії "Фортеця Хаджибей" став найкращою повнометражною стрічкою кінофестивалю Best Istanbul Film Festival. Мета Best Istanbul Film Festival – представити незалежних кінематографістів з усього світу та стати для них інструментом, який відкриває шлях в кіноіндустрію.

Події стрічки відбуваються в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор'я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди наважуються на ризиковану операцію.

Режисер-постановник – Костянтин Коновалов, сценарій – Євген Тимошенко та Костянтин Коновалов, за участі Мірзи Давітая. Виробництво – Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Ко-продукція/співвиробники – Georgian International Film (Грузія), AISI film (Туреччина), Національна кіностудія ім. О.Довженка (Україна), Тернопільська кінокомісія (Україна), кінокомпанія "ІнсайтМедіа" (Україна).