Стрічка Оксани Сигаревої "У повітрі" бере участь у секції Deal Maker індустрійної платформи кінофестивалю Hot Docs у Канаді

29.04.2022

Фільм "У повітрі" режисерки Оксани Сигаревої бере участь у секції Deal Maker індустрійної платформи одного з найбільших фестивалів документального кіно у світі Hot Docs Canadian International Documentary Festival. 

35 документальних проєктів із 21 країни відібрано до третього онлайн-видання програми Deal Maker фестивалю Hot Docs. Від України стрічка Оксани Сигаревої є єдиним проєктом у цій секції фестивалю.

Герої стрічки "У повітрі / Up in the air" – це діти, що займаються в дитячій цирковій студії у Харкові. Учні студії – призери міжнародних циркових фестивалів. У 2015 році студію незаконно вигнали з будівлі цирку Грікке, де вони займались 15 років. Керівники студії та батьки весь цей час відстоюють право дітей повернутись до свого циркового дому, але війна, яку принесла росія на їх рідну землю, змінила відчуття безпеки дітей назавжди. Артисти вимушені шукати її в інших країнах: вони продовжують виступати і навіть їдуть за запрошенням принцеси Монако до Монте-Карло, – світової циркової столиці, – із концертом на підтримку українських дітей.

Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсери – Оксана Сигарева, Карла Стоякова (Чехія), креативний продюсер – Наталія Погудіна.

Hot Docs Canadian International Documentary Festival – один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно, який щорічно проходить у Канаді. Цьогоріч Hot Docs триває з 28 квітня до 8 травня.