Стрічка "Снайпер. Білий ворон" збиратиме кошти для потреб ЗСУ

06.05.2022

Фільм Мар’яна Бушана "Снайпер. Білий Ворон" заснований на реальних подіях та розповідає про перебіг російсько-української війни на Сході України, яка почалася в 2014 році й триває дотепер. Сьогодні, коли понад два місяці росія веде кровопролитну повномасштабну війну на території України, цей фільм набуває нового змісту.

До початку воєнних дій на Донбасі життя Миколи було помірним та спокійним. Разом із дружиною він відмовився від благ цивілізації та жив сам на сам із природою. Але з приходом війни звичний життєвий устрій змінюється кардинально – війна не шкодує ні сильних, ні слабких. Після втрати коханої та ненародженого первістка, Микола вступає в добробрат, де проходить навчання та долучається до лав снайперів. Так народжується Білий Ворон.

Сьогодні історія головного героя близька багатьом українцям, які вирішили стати на захист своєї Батьківщини й, відкинувши минуле, взяли зброю до рук. Жоден не залишається осторонь. Саме зараз Павло Алдошин, що виконав у фільмі головну роль, та Роман Семисал, виконавець ролі комбрига, захищають Україну на передовій.

Стрічка "Снайпер. Білий Ворон" виходить у прокат у країнах Балтії. Частину коштів, зібраних із продажу квитків, буде передано на потреби ЗСУ та на підтримку Спілки теле- та кінопродюсерів України.

Режисер – Мар‘ян Бушан, автори сценарію – Мар‘ян Бушан та Микола Воронін, оператор – Костянтин Пономарьов. Продюсер – Артем Денисов. У ролях: Павло Алдошин, Марина Кошкіна, Андрій Мостренко, Роман Семисал, Олег Драч, Роман Ясіновський, Олег Шульга. Фільм створено компанією UM Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.