Стрічку Антоніо Лукіча "Мої думки тихі" відібрано до основного конкурсу Пекінського міжнародного кінофестивалю

19.08.2020

Створену за підтримки Держкіно дебютну стрічку Антоніо Лукіча "Мої думки тихі" відібрано до основної конкурсної програми Пекінського міжнародного кінофестивалю - Beijing International Film Festival (BJIFF). Фестиваль відбудеться з 22 по 29 серпня в офлайн та онлайн режимах.

До офіційної конкурсної програми відібрано загалом 15 фільмів, усього ж на фестивалі буде представлено близько 250 фільмів у 12 секціях.

Вперше ліричну комедію Антоніо Лукіча "Мої думки тихі" було показано 4 липня 2019 року у секції East of the West 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну нагороду журі

В Україні кінофестивальна прем'єра стрічки відбулася під час 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

Пекінський кінофестиваль є однією з найважливіших кіноподій регіону та найбільшим кіноринком Азії. Нагадаємо, минулого року на Beijing Film Market - кіноринку Пекінського міжнародного кінофестивалю вперше був представлений Український національний стенд. Роботу стенду було організовано Українською кіноасоціацією за підтримки Державного агентства України з питань кіно.