Стрічку ORTALAN Нарімана Алієва відібрано до Berlinale Co-Production Market

17.01.2022

Майбутній фільм Нарімана Алієва ORTALAN став одним із 19 проєктів, які обрали серед 295 заявок офіційного відбору Berlinale Co-Production Market. Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

19-й Берлінський копродукційний кіноринок – одна з найбільших індустрійних подій в Європі. У її рамках зустрінуться майже 550 продюсерів та інвесторів із досвідом міжнародної копродукції для обговорення нових проєктів та нетворкінгу з професіоналами-однодумцями. Щороку до копродукційного ринку в Берліні потрапляє близько 30-ти ретельно відібраних майбутніх повнометражних фільмів. У 2022-му подія відбудеться онлайн.

Берлінський копродукційний кіноринок є одним із найбільших майданчиків у світі для пошуку міжнародних партнерів, які долучаться до спільного виробництва. Я радий, що "Орталан" потрапив до офіційного відбору кіноринку. Це дає можливість привернути до проєкту широку увагу потенційних партнерів. Взагалі це важливий та необхідний етап роботи над фільмом, адже саме зараз ми закладаємо фундамент для подальшої реалізації потенціалу роботи.

Режисер фільму ORTALAN Наріман Алієв

 

 

ORTALAN – історична драма про депортацію кримськотатарського народу. Події фільму відбуваються в Криму у травні 1944 року. Юнак Ісмаїл, повернувшись з гір, зустрічає своє село спорожнілим. Розгублений, він вирушає на пошуки рідних та відповідей.

Продюсери фільму – Володимир Яценко та Анна Соболевська (кінопродакшен ForeFilms). Раніше проєкт картини посів друге місце у категорії ігрових повнометражних фільмів художньої та культурної значущості Сімнадцятого конкурсного відбору Держкіно та отримав грант від УКФ на написання сценарію. Також восени 2021 року ORTALAN представили на кіноринку Connecting Cottbus, де він отримав нагороду Avanpost Pitch Packaging Award.

Berlinale Co-Production Market відбудеться онлайн, з 12 до 16 лютого 2022 року.