Стрічку Сергія Волкова "Вдивляючись в темряву" показали на кінофестивалі в Іспанії

20.04.2022

Створений за підтримки Держкіно документальний фільм Сергія Волкова "Вдивляючись у темряву" спільного українсько-шведського виробництва взяв участь у конкурсній програмі Другого Каталонського міжнародного фестивалю кіно про права людини IMPACTE! Festival de Cinema i Drets Humans de Catalunya.

Героєм фільму "Вдивляючись в темряву" є полковник Збройних сил України, ветеран Віталій Галіцин, який за покликом серця йде воювати на російсько-українську війну на сході України. Під час бойового завдання замінований автомобіль тяжко поранив його – і Віталій втратив зір. Денис Петров, від народження незрячий, вирішує допомогти йому видужати, і вони разом вирушають у подорож, щоб вимагати від влади визнання прав незрячих людей в Україні. 

Режисер та автор сценарію – Сергій Волков, оператори – Максим Руденко, Сергій Волков, Продюсери – Галина Криворчук (Україна), Алекс Ширяєв (Швеція). 

Фото: La Vanguardia

Ко-продюсер зі сторони Швеції Алекс Ширяєв взяв участь в презентації й обговоренні фільму з журналістами і глядачами, що пройшли офлайн у Барселоні у кінотеатрі Cinemes Girona в межах Другого Каталонського міжнародного фестивалю кіно про права людини IMPACTE! Festival de Cinema i Drets Humans de Catalunya.

Із 11 до 24 квітня фільм Сергія Волкова "Вдивляючись у темряву" доступний до перегляду в онлайн-версії фестивалю.