Стрічку "Віктор_Робот" визнано Найкращим повнометражним фільмом для дітей на 13-му Міжнародному фестивалі анімаційного кіно TOFUZI в Грузії

03.11.2021

Створену за підтримки Держкіно стрічку Анатолія Лавренішина "Віктор_Робот" визнано Найкращим повнометражним фільмом для дітей на 13-му Міжнародному фестивалі анімаційного кіно TOFUZI (Батумі, Грузія).

Події фільму відбуваються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки.

Виробництво фільму, створеного студією "Червоний собака", тривало понад три роки. Над картиною працювало більше 200 професіоналів.

Минулого року картина "Віктор_Робот" отримала Приз глядацьких симпатій 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю й була визнана Найкращим анімаційним фільмом за версією 3-ї Національної премії кінокритиків "КІНОКОЛО". А пісня "Пола-ла-ла" (гурт Dakh Daughters, Софія Байбакова, музика – Антон Байбаков, слова – Марися Никітюк) цьогоріч відзначена "Золотою Дзиґою" як Найкраща пісня.

Міжнародний фестиваль анімаційного кіно TOFUZI, організований Animation Development Fund, спрямований на стимулювання обміну творчим досвідом, пошуку нових ідей, стилів та технологій, а також на встановлення дружніх стосунків між авторами анімаційного кіно з різних країн.