Стрічку Юлії Гонтарук “Залізна сотня” відібрано до індустрійної секції фестивалю документального кіно Hot Docs Canadian International Documentary Festival

27.04.2022

Фільм Юлії Гонтарук "Залізна сотня" відібрано до індустрійної платформи Hot Docs секції Work-in-Progress авторитетного фестивалю документального кіно Hot Docs Canadian International Documentary Festival.

До участі у платформі відбирають проєкти з високим мистецьким потенціалом на пізніх стадіях виробництва або постпродакшн. Фільм Юлії Гонтарук став одним із шести відібраних інноваційних міжнародних проєктів і єдиним, що представляє Україну. В межах презентації автори зможуть представити фільми міжнародним сейлз-агентам, дистриб’юторам, фестивальним відбірникам, бродкастерам. 

"Company of Steel / Залізна сотня" – це фільм-триптих про добровольців-ветеранів, які демобілізувалися з війни на Сході України у 2015-2017 роках, повернулися до цивільного життя, але змушені піти на війну у 2022 році. Цей фільм не про війну, цей фільм про те, як змінюються люди, якщо в їхній дім прийшла війна. Через призму трьох героїв стрічка показує зріз українського молодого покоління та демонструє розвиток громадянського суспільства, що яскраво проявило себе в перші тижні повномасштабного російського вторгнення в лютому-березні 2022 року. 

Виробництвом фільму займається компанія Babylon`13, стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсери – Юлія Гонтарук, Іванна Хіцінська, Олександра Братищенко, Ігор Савиченко

Hot Docs Canadian International Documentary Festival – один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно, який щорічно проходить у Канаді. Цьогоріч Hot Docs триватиме з 28 квітня до 8 травня.