Створена за підтримки Держкіно стрічка Крістіни Тинькевич "Як там Катя?" отримала дві нагороди 75-го Міжнародного кінофестивалю у Локарно

13.08.2022

Створена за підтримки Держкіно дебютна стрічка режисерки Крістіни Тинькевич "Як там Катя?" отримала дві нагороди 75-го Міжнародного кінофестивалю у Локарно!

Українська стрічка "Як там Катя?" отримала спеціальний приз журі Ciné+, а виконавицю головної ролі Анастасію Карпенко визнали найкращою акторкою. Вітаємо команду фільму із нагородами!

Special Jury Prize Ciné+

YAK TAM KATIA? (HOW IS KATIA?) by Christina Tynkevych, Ukraine

Pardo for Best Actress

Anastasia Karpenko for YAK TAM KATIA? (HOW IS KATIA?) by Christina Tynkevych, Ukraine

Спеціальний приз журі Ciné+ передбачає промо-кампанію фільму-переможця на суму 25 000 швейцарських франків на французькому телеканалі Ciné+ під час прокату у кінотеатрах Франції. 

"Як там Катя?" – режисерський дебют Крістіни Тинькевич у повному метрі. Соціальна драма про лікарку швидкої допомоги, яка шукає справедливості в недосконалому світі, щоб перемогти систему, змагалася за нагороду конкурсу Concorso Cineasti del presente ще з 14 стрічками.

Коли ми їхали на фестиваль представляти фільм, я не сподівалася на нагороди. Адже показати фільм на такому фестивалі, як в Локарно, – це вже нагорода. Але приз – це визнання того, що наша робота над створення стрічки була не дарма. І я невимовно рада за Настю, яка отримала головну акторську нагороду. Коли я писала сценарій, то вже знала, що саме Настя буде грати головну роль. Вважаю, що вона супер акторка, для якою фільм "Як там Катя?" став майданчиком, де вона змогла продемонструвати всі свої професійні скіли і талант. Вона зробила дуже складну роботу з акторської точки зору. Якби не було Насті, фільму не існувало б, бо саме на її майстерності і тримається вся стрічка.

Режисерка фільму Крістіна Тинькевич

Виробництвом фільму займалась компанія Evos Film. Продюсерами стрічки виступили Ольга Матат та Влад Дудко, а головну роль лікарки Анни виконала Анастасія Карпенко. Оператор-постановник – Влад Воронін, художник-постановник – Влад Дудко, звукорежисер – Сергій Степанський. Над сценарієм разом з режисеркою працювали Сергій Касторних, Юлія Гончар та Наталія Блок.

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно України, міжнародна промоція фільму відбувається за підтримки Українського Інституту в межах програми "proMOTION".