Створений за підтримки Держкіно фільм «Фортеця Хаджибей» Костянтина Коновалова здобув нагороду на міжнародному кінофестивалі Oniros Film Awards у США!

14.12.2022

Створений за підтримки Держкіно історико-пригодницький істерн українсько-грузинсько-турецького виробництва «Фортеця Хаджибей» Костянтина Коновалова здобув нагороду на міжнародному кінофестивалі Oniros Film Awards у США!

Відзнаку отримав композитор фільму Мустафа Язиджіолу у номінації «Найкращий саундтрек».

За сюжетом, події відбуваються в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор'я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди відважуються на ризиковану операцію.

Виробництво фільму: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Копродукція/співвиробники: Georgian International Film (Грузія), AISI film (Туреччина), Національна кіностудія ім. О.Довженка (Україна), Тернопільська кінокомісія (Україна), кінокомпанія "ІнсайтМедіа" (Україна).

Oniros Film Awards – міжнародний щомісячний кваліфікаційний конкурс IMDb із публічним показом фільмів з усього світу, що проводиться в Нью-Йорку кожні три місяці. Місія фестивалю – відкривати високоякісні та амбітні фільми, просувати роботи кінематографістів та бути наступним кроком у їхній кар’єрі.