Світова прем'єра анімаційної стрічки Дмитра Лісенбарта "Непотрібні речі" відбудеться на Шанхайському міжнародному кінофестивалі

10.06.2021

Створений за підтримки Держкіно анімаційний короткометражний фільм-дебют режисера Дмитра Лісенбарта "Непотрібні речі" за мотивами оповідання Роберта Шеклі "Крамниця старовинних чудасій" відібрано до основної конкурсної програми 24-го Шанхайського міжнародного кінофестивалю, що входить до числа кінофестивалів класу "А".

Чи може, – в недалекому майбутньому, – робот завести собі домашнього вихованця? Чи може цим вихованцем опинитися людина? Чи можуть вони стати друзями і що з того вийде? Любов до людей не завжди закінчується хепі-ендом.

Кінопроєкт анімаційного фільму "Непотрібні речі" став одним із переможців Дванадцятого конкурсного відбору Держкіно та отримав 100 % державного фінансування обсягом 1 млн 969 тис. 528 грн. Режисером стрічки є Дмитро Лісенбарт, автори сценарію – Дмитро Лісенбарт та Андрій Рушковський, художник-постановник – Дмитро Кривонос, продюсер – Віталій Хало, кінокомпанія "Маркус Фільм".

Шанхайський міжнародний кінофестиваль (Shanghai International Film Festival) є найбільшим кінофестивалем Китаю, який щорічно із 1993 року проводиться в місті Шанхай. 24-й Шанхайський міжнародний кінофестиваль триватиме з 11 до 20 червня 2021 р. 

Паралельно із прем'єрою стрічки на кінофестивалі в Шанхаї, "Непотрібні речі" покажуть також в Іспанії: стрічку відібрано до офіційної програми 49-го Міжнародного кінофестивалю в місті Уеска, Іспанія (Huesca International Film Festival), який пройде з 11 по 19 червня 2021 р. Фестиваль є кваліфікаційним на премію "Оскар" в категорії короткометражних фільмів.