Вийшов перший трейлер фільму "Відблиск": стрічка змагається за "Золотого лева" 78-го Венеційського кінофестивалю

06.09.2021

Відсьогодні у Венеції розпочинаються фестивальні покази українського фільму "Відблиск" Валентина Васяновича. Світова прем'єра стрічки відбудеться завтра, 7 вересня в основному конкурсі 78-го Венеційського кінофестивалю. Картина змагатиметься за головну нагороду кіноогляду "Золотого лева". Автори фільму представили перший трейлер стрічки.

У новому фільмі Валентина Васяновича йдеться про лікаря-добровольця, який після повернення з полону намагається пристосуватися до мирного життя. Він спілкується з колишньою дружиною і своєю 12-річною донькою, яка також травмована через смерть близької людини на війні.

Продюсерами фільму виступають Валентин Васянович, Ія Мислицька, Володимир Яценко та Анна Соболевська. У ролях: Роман Луцький, Ніка Мислицька, Надія Левченко. Андрій Римарук, Ілля Шульга. Виробництво здійснили кінопродакшн "Арсенал філмс" за участі "ForeFilms" та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, що У 2019 році фільм Валентина Васяновича "Атлантида" отримав головну нагороду у конкурсній програмі Венеційського кінофестивалю "Горизонти". Цьогоріч у цій програмі представлені дві українські стрічки "Носоріг" Олега Сенцова та "Цензорка" Петера Керекеша, а кінопроєкт режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука "Памфір", що створюється за підтримки Держкіно і перебуває на стадії постпродакшну, став одним із 30 проєктів ігрових фільмів з усього світу, які відібрали до участі у відомому кіноринку Venice Production Bridge 78-го Венеційського кінофестивалю.