Сила нашої держави – в єдності українських земель. Із Днем Соборності, Україно!

22.01.2022

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини. Це стало основоположною подією для українського державотворення.

Україна й сьогодні продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Цілісна Україна – це повернення Криму і окупованих районів Донеччини та Луганщини, які є невід'ємною частиною нашої країни.

Створений за підтримки Держкіно фільм "Східняк" знято за реальними історіями з життя в АТО. Це дебютний фільм режисера Андрія Іванюка, заснований на його особистій історії, та справжній бенефіс Богдана Бенюка.

...Його позивний "Борода". Він – невгамовний оптиміст, здатний вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу саме "Борода" відправляється в штаб, щоб "вибити" усе необхідне для забезпечення свого підрозділу. В напарники він бере із собою новачка, якого кличуть "Режисер". Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими й цивільними та потрапляти в різні халепи – кумедні та не дуже...

Фільм створено кінокомпанією "ІнсайтМедіа" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Дивитись фільм "Східняк": https://sweet.tv/movie/20571-shidnyak

З Днем Соборності України – єдиної та незалежної!