Телевізійна прем’єра документального фільму “Родинна справа”

08.05.2020

08 травня, о 18:20 на телеканалі UA:КУЛЬТУРА відбудеться телевізійна прем’єра документального фільму “Родинна справа” режисера Валерія Балаяна. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

Це історія трьох сімей зі східної України. Родина Смірнових – із Сум, Козлових – з Січеславщини і Фіміних – з Луганщини. Вони зовсім не схожі одна на одну, але їх об’єднує вибір: у 2014-му кожна з цих родин вирішила захищати Україну від російського агресора. Це стало для них родинною справою. Як це було? Чого вартував їм цей вибір та що він змінив у їхніх долях?

Проєкт фільму "Родинна справа" став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно і отримав 100% державну фінансову підтримку, що становить 1 млн 262 тис. грн. Сценарій до фільму написав Євген Положій. Продюсером є Світлана Рудюк (кінокомпанія "Добранічфільм"), операторами – Єгор Бондаренко і Тетяна Дуднік.

Зйомки фільму відбувалися у Львові, Сумах, Маріуполі, Карпатах, на Київщині, Січеславщині та Донеччині. У фільмі використано відео бою під Карлівкою Донецької області, яке відзняв учасник батальйону “Донбас”.

Більше інформації за фільмом: 
goodnightfilmua@gmail.com
+30660347151