Триває прийом заявок на участь у кінофестивалі "Корона Карпат"

28.07.2020

Фестиваль не змінює формат проведення та відбудеться з 12 по 15 листопада 2020 року. Подати заявку на участь у Дев'ятому Трускавецькому кінофестивалі "Корона Карпат" можна онлайн, до 5-го вересня 2020 року.

Оголошення фільмів, що пройшли офіційну селекцію відбудеться 14 вересня 2020 р.

До участі запрошуються:

1. Перша конкурсна програма національного кіно (ігрові односерійні фільми від 60' і більше).

Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові повнометражні українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2019 року. Фільми повнометражної категорії розглядаються за умови наявності цифрового носiя типу DCP для показу в кінотеатрі та HD цифрових відеофайлів для показу журі.

2. Друга конкурсна програма короткометражних фільмів та "дипломних робіт" (перший професійний ігровий фільм тривалістю від 3' до 30' ).

Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2019 року. Фільми даної категорії розглядаються за умови наявності HD цифрових відеофайлів.

Фільми, які до цього уже демонструвалися на території України чи інших держав, можуть бути запропоновані до участі в програмі.

Фільми, вироблені в Україні (або за участю України в якості країни-співпродюсера), можуть бути запропоновані до участі в програмі до 5 вересня 2020 р.