У французькому місті Нант відбудеться вечірній показ українського короткометражного кіно «МІСТ ФОРУМ ФІЛЬМ»

26.05.2023

«МІСТ ФОРУМ ФІЛЬМ» пройде 6 червня о 18:00 в Espace Cosmopolis, на якому буде представлено 6 короткометражних фільмів-переможців фестивалю MICT 2021-2022 років. Після показів заплановано обговорення фільмів молодих українських кінематографістів.

Покази представить українська акторка, амбасадор Українського культурного фонду та Президент кінофестивалю Галина Сулима.

Короткометражні фільми, що будуть представлені на Cinéma Sous Les Balles (Кіно під кулями):

  • «Поза зоною» (Unavailable). Режисер: Нікон Романченко (створено за підтримки Держкіно)
  • «В радості» (In Joy). Режисер: Марина Рощина (створено за підтримки Держкіно)
  • «Біжи, Таню, біжи» (Run, Tanya, Run). Режисер: Софія Поліщук
  • «Homo Deus. Людина божествена» (Homo Deus. Divine Human). Режисер: Юлія Дегліна
  • «Територія пустих вікон» (Territory of Empty Windows). Режисер: Зоя Лактіонова
  • «Памʼятай мене» (Remember me). Режисер: Сергій Зейналов

Щорічний франко-український міжнародний фестиваль короткометражних фільмів молодого кіно «MICT» відкриває нові імена та презентує творчість молодих українських та французьких кінематографістів. «MICT» створено як ефективний інструмент для налагодження плідної співпраці між українськими та європейськими режисерами.

Партнером MICT FORUM FILM у Нанті є франко-українська асоціація «Воля», а також: CNC, UNIFRANCE, Державне агентство України з питань кіно, Французький Інститут в Україні, УКФ, Одеська міська рада, ГО «Міжнародна асоціація розвитку і підтримки української культури», Alliances Françaises en Ukraine, Odessa Film Office, Культурна Дипломатія за всебічної підтримки та сприяння Посольства Франції в Україні.