У Каннах пройде благодійний вечір-аукціон на підтримку України
Цього року важливою місією Національного павільйону України у Каннах, крім просування та експорту українського кіно, є заклик до світу підтримати креативний сектор, культуру України та українську кіногалузь, яка зазнає значних втрат через війну в країні.
Для підтримки української кіногалузі Державне агентство України з питань кіно та Український національний павільйон, за сприяння мерії Канн, організовують благодійний вечір-аукціон із унікальними кінематографічними та мистецькими лотами.
![](/upload/media/2022/05/22/628a292fa015e-charity-evening.jpg)
Серед представлених на аукціоні робіт будуть оригінальний сторіборд до стрічки "Тіні забутих предків" Сергія Параджанова, постери до найвидатніших українських фільмів XX століття, а також картина Владислава Шерешевського Cats, написана 19 березня 2022 року після обстрілів і руйнування житлових будинків Маріуполя російськими військами – діти тоді вибігали з домівок, тримаючи в руках лише домашніх тварин.
![Аукціон (1) Аукціон (1)](/upload/media/2022/05/22/628a292fdf51f-aukcion-1.jpg)
![Аукціон (4) Аукціон (4)](/upload/media/2022/05/22/628a2930c6aaf-aukcion-4.jpg)
![Аукціон (5) Аукціон (5)](/upload/media/2022/05/22/628a293101264-aukcion-5.jpg)
![Аукціон (1) Аукціон (1)](/upload/media/2022/05/22/628a292fdf51f-aukcion-1_250x250.jpg)
![Аукціон (4) Аукціон (4)](/upload/media/2022/05/22/628a2930c6aaf-aukcion-4_250x250.jpg)
![Аукціон (5) Аукціон (5)](/upload/media/2022/05/22/628a293101264-aukcion-5_250x250.jpg)
Ще один значущий лот, картини Івана Марчука "Виходять мрії з берегів" та "Замріяні копички" має представити сам відомий автор.
![Аукціон (2) Аукціон (2)](/upload/media/2022/05/22/628a293025e67-aukcion-2.jpg)
![Аукціон (3) Аукціон (3)](/upload/media/2022/05/22/628a2930724ff-aukcion-3.jpg)
![Аукціон (2) Аукціон (2)](/upload/media/2022/05/22/628a293025e67-aukcion-2_250x250.jpg)
![Аукціон (3) Аукціон (3)](/upload/media/2022/05/22/628a2930724ff-aukcion-3_250x250.jpg)
Гостям благодійного вечора покажуть відеопрезентацію про українських кінематографістів, які зараз змушені захищати Україну зі зброєю в руках замість роботи над фільмами. Подію підтримає своїм виступом відомий український гурт Kazka& Kadebostany.
![](/upload/media/2022/05/22/628a29313a4f9-aukcion-6.jpg)
Кожен запрошений зможе зробити свій внесок у збереження свободи й незалежності української держави. Усі зібрані кошти будуть використані на підтримку України.