У Києві та Львові пройде кінофестиваль "Нова українська хвиля"

13.05.2022

19 травня у Києві та Львові розпочинається кінофестиваль "Нова українська хвиля" від "Планети Кіно" та Gogol.Media. У програмі фестивалю – фільми, що вийшли на екрани з 2014 року та створили культурний феномен "нової української хвилі" у кіно.

Фестиваль складатиметься з двох секцій. У першій – "Кіно наших днів" – покажуть "Плем’я" Мирослава Слабошпицького (2014 рік), "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча (2020 рік), "Герой мого часу" Тоні Ноябрьової (2018 рік) та "Стоп-Землю" Катерини Горностай (2021 рік).

Друга секція "Люди війни" представить "Черкаси" Тимура Ященка (2019 рік), "Додому" Нарімана Алієва (2019 рік), "Погані дороги" Наталки Ворожбит (2020 рік) та "Атлантиду" Валентина Васяновича (2019 рік).

Фестиваль відбудеться у кінотеатрах "Планета Кіно" у Львові та Києві, покази триватимуть з 19 по 22, та з 26 по 29 травня, один показ на кожен фільм. Кіносеанси розпочинатимуться о 18:00, щоб у глядачів була можливість доїхати додому до комендантської години.

Після показів відбудуться обговорення стрічок у форматі офлайн-подкасту. Модеруватимуть зустрічі співзасновники Gogol.Media Вадим Кириленко та Микита Рибаков, а також кінокритики Ігор Кромф та Станіслав Тарасенко. Гостями стануть режисери Мирослав Слабошпицький, Антоніо Лукіч, Валентин Васянович, Наріман Алієв, актори Дмитро Сова, Євген Ламах, Марія Федорченко та багато інших.

Програма фестивалю та квитки – за лінком: gogol.media/filmfestival

Фільми створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та надано кінодистриб'юторами Arthouse Traffic та FILM.UA Distribution.