У Люксембургу відбудеться допрем’єрний показ повнометражного фільму «Подвійний іммельманн»

22.09.2022

23 вересня у столиці Герцогства Люксембург в культурному центрі Altrimenti відбудеться допрем’єрний показ повнометражного ігрового фільму-дебюту Віри Яковенко «Подвійний іммельманн».

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Сюжет. Після падіння українського літака члени екіпажу опиняються на окупованій території Донбасу й змушені поодинці вибиратися звідти, для чого їм доведеться провернути «подвійний імельман» (фігура вищого пілотажу) зі своїм життям. Мама одного зі членів екіпажу намагається допомогти сину вибратися з полону.

На показ запрошені вимушені переселенці з України, представники бізнесу та політичний істеблішмент Люксембурга та преса. Показ відбудеться на некомерційній основі.

Продюсери фільму: Олексій Пантелєєв, Роман Негрієнко, Ольга Пантелєєва.

Режисерка-постановниця фільму – Віра Яковенко, авторка сценарію – Ірен Роздобудько.

Сценарій посів перше місце у Міжнародному літературному конкурсі "Коронація слова" – 2020 у номінації «Кіносценарії».

У фільмі грають: народна артистка України Лариса Руснак, Істан Розумний, Ксенія Баша, Наталія Ярошенко, Володимир Ямненко, Наталія Скрябіна-Смирнова, Олег Щербіна, Мирослав Павліченко, Андрій Приходько, Сергій Кучеренко, Любомир Валівоць.

Показ організовано за сприяння волонтерської організації Slava Ukrayini Luxembourg у партнерстві з Quintet Private Bank.