У межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» з 22 по 30 квітня відбулось 19 кінопоказів у 11 областях України

04.05.2023

Всього за квітень відбулось 52 кінопокази!

22 квітня на Житомирщині, у двох військових частинах, нову воєнну екшн-драму «Мирний 21» представив режисер Ахтем Сеітаблаєв поспілкувавшись з захисниками.

З 27 по 30 квітня відбулось 17 кінопоказів стрічки «Мирний-21» режисера Ахтема Сеітаблаєва, у військових частинах Командування сил логістики Збройних сил України. Покази відбулись в Рівненський, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Житомирській, Київській, Одеській, Харківській та Івано-Франківській областях.

За період реалізації Туру, у співпраці з Командуванням сил логістики Збройних сил України організовано 105 показів для військовослужбовців.

Кінопокази Національного туру «Кіно заради Перемоги!» організовано Асоціацією «Дивись українське!» та Командуванням Сил Логістики. Координатор від Асоціації — Святослав Ризоль.

Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента УкраїниДержавного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» за підтримки фонду «МХП-Громаді» та компанії Deloitte в Україні, за сприяння компанії «Вавілон», ГО «УкрКіноФест», ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», окремих підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.