У травні в Італії у широкому прокаті стартує українсько-італійська комедія "Koзa Ностра" з Ірмою Вітовською у головній ролі

02.05.2022

Війна війною, а мама їде! У травні в Італії у широкому прокаті стартує українсько-італійська комедія "Koзa Ностра" з Ірмою Вітовською у головній ролі.

Гангстерська сімейна комедія розповідає про пригоди жительки карпатського селища Влади Кози. Дочка Влади переїхала до коханого на Сицилію. Отримавши звістку про народження онука, Влада, як справжня українська мама, вирішує їхати в Італію, аби допомогти доньці з вихованням щирого гуцула. Та всі плани амбітної українки йдуть шкереберть – донька відмовляється від допомоги. Тож Влада вимушена влаштуватися на роботу до італійської родини, яка виявляється осередком справжньої мафії. А героїня Ірми, Влада Коза, – втілення всієї України: безстрашна, щира, чесна, принципова і ладна віддати власне життя заради сім’ї. Цими цінностями вона й перевиховує мафіозі.

Про свої італійські пригоди, вивчення нової мови за лічені тижні, життя в Італії, роботу з італійською командою та про своєчасність виходу кінокомедії пані Ірма розповіла на пресконференції, присвяченій виходу фільму в кінотеатри, 26 квітня в Римі.

‎‎Для мене "Коза Ностра" – це великий досвід роботи в італійській команді: від підготовки та читки до зйомок. Та варто зазначити, що українська кіноіндустрія аж ніяк не гірша – часом італійці по-хорошому дивувалися рівню професійності наших творців.

Акторка Ірма Вітовська-Ванца

А ще Ірмі Вітовській настільки блискавично вдалося приборкати італійську, що її голос навіть не дублювали на постпродакшені.

Стрічку знімали у 2020 році в українських Карпатах, сонячній Сицилії та в околицях Риму. Режисером фільму є Джованні Дота, оператор кінокомедії – Карло Ріналді, чиї роботи були відзначені на фестивалях Series Mania, UMKVA, Emmy Award, Венеційському та Туринському кінофестивалях. Авторка ідеї – Анастасія Лодкіна, сценаристи – Анастасія Лодкіна, Маттео Вісконті, Джованні Дота, Джулія Магда Мартінез. Продюсери – Катерина Вишневська, Марія Грація Сакка, Віктор Мирський, Августіно Сакка, виробництво – Pepito Produzioni (Італія) та FILM.UA Group (Україна) за підтримки Держкіно.

Зараз фільм представляють на міжнародних маркетах та ведуть активні перемовини щодо продажу стрічки до низки європейських країн, зокрема, 22 травня кінокомедію представлять на скринінгу у межах Marche du Film 75-го Каннського кінофестивалю.

Вже 19 травня Ірма Вітовська з'явиться на екранах десятків італійських кінотеатрів по всій країні, а після перемоги ми обов'язково зустрінемось на українській прем’єрі фільму "Коза Ностра"!