У Великій Британії завершився другий український міжнародний кінофестиваль — «ПТАХ»

02.04.2024

У Великій Британії завершився другий український міжнародний кінофестиваль «ПТАХ».

Головною темою українського міжнародного кінофестивалю у Великій Британії під назвою «ПТАХ» є «українська культура та ментальність у контексті європейської».

Вітаємо переможців!

Головна нагорода - ГРАН-ПРІ фестивалю «ПТАХ» присуджено кінострічці «Довбуш» режисера Олеся Саніна, продюсер Максим Асадчій.

Нагороду в номінації «НАЙКРАЩИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ ХУДОЖНІЙ ФІЛЬМ (НЕ ПРО ВІЙНУ)» отримав фільм «БожеВільні» режисера Дениса Тарасова.

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ РЕЖИСЕР ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримав режисер Денис Тарасов за фільм «БожеВільні».

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ КОМПОЗИТОР ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ»  отримали Алла Загайкевич та Олександр Чорний за музику до фільму "Довбуш" режисера Олеся Саніна.

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримав Олександр Кришталович за роботу у фільмі «Тарас. Повернення» режисера Олександра Денисенко.

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ СЦЕНАРІЙ ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримали Ксенія Заставська та Симор Гласенко за сценарій фільму «БожеВільні».

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ АКТОР ДРУГОГО ПЛАНУ ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримав Олексій Гнатковський за роль Івана Довбуша у фільмі «Довбуш» режисера Олеся Саніна.

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ АКТОР – ВИКОНАВЕЦЬ ГОЛОВНОЇ РОЛІ У ПОВНОМЕТРАЖНОМУ ІГРОВОМУ ФІЛЬМІ» отримав Костянтин Темляк за роль у фільмі «БожеВільні» режисера Дениса Тарасова.

Перемогу в номінації «КРАЩА АКТРИСА ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримала Ірма Вітовська-Ванца за роль Ірини у фільмі «БожеВільні» режисера Дениса Тарасова.

Всі фільми створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Пишаємося нашими Українцями!