UATV оголосив конкурс короткометражних фільмів про війну росії проти України

20.06.2022

Канал українського іномовлення UATV (ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України") оголошує конкурс зі створення короткометражних фільмів про події, що пов’язані із збройною агресією росії проти України.

Тематикою короткометражних фільмів може бути висвітлення збройної агресії російської федерації проти України; описи подій, історій та ситуацій, які відбулись протягом вторгнення в Україну; історії героїв, волонтерів, українців, які постраждали внаслідок війни або своїми діями та вчинками допомогли наблизити перемогу України тощо – заявник має право обрати тему на власний розсуд.

Участь у мистецькому конкурсі можуть взяти юридичні особи будь-якої форми власності та організаційно-правових форм, що зареєстровані на території України відповідно до чинного законодавства, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян російської федерації, а також фізичні особи – підприємці, зареєстровані на території України.

Перелік документів та умови участі доступні за посиланням: https://uatv.ua/dp-mpiu-ogoloshuye-konkurs-3/

Кінцевий термін подачі заявок на участь та матеріалів (в друкованій та електронній формах) – 30 червня 2022 року (включно) до 10:00.