Українські проєкти отримали фінансову підтримку від фонду Eurimages

16.10.2020

Створювані за підтримки Держкіно проєкти "Спас" Максима Наконечного та "Носоріг" Олега Сенцова отримали 395 тисяч євро фінансової підтримки від фонду Eurimages!

Сьогодні були оголошені результати 160-го засідання Ради правління Європейського фонду підтримки спільного виробництва та розповсюдження художніх кінематографічних та аудіовізуальних творів Eurimages.

Україну на засіданні, що проходило з 12 до 16 жовтня включно, представляли національні представники Володимир Яценко та Сергій Зленко. Вперше в історії Україна була представлена в Раді правління Eurimages зі своїми мажоритарними проєктами.

Фінансову підтримку від фонду Eurimages на загальну суму 395 тисяч євро, у тому числі понад 250 тисяч євро безпосередньо на рахунки українських компаній, отримали кінопроєкти “Спас" режисер Максим Наконечний, копродукція з Чехією та Хорватією) та "Носоріг" (режисер Олег Сенцов, копродукція з Німеччиною та Польщею). Обидва проєкти створюються за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Вітаємо команди фільмів з успіхом та дякуємо Національному представництву України в Eurimages Володимиру Яценку та Сергію Зленку за прекрасну роботу!