Українську стрічку "Ти мене любиш?" відібрано до секції Work in progress Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні, Іспанія

05.08.2022

Стрічку Тоні Ноябрьової "Ти мене любиш?", яка створюється за підтримки Держкіно, відібрано до секції Work in progress Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні, Іспанія.

Це надасть можливість творцям фільму, що знаходиться на етапі пост-продакшну, розповісти про нього на міжнародному рівні, знайти партнерів, зустрітися з агентами та потенційними дистриб'юторами.

До цього стрічка вже брала участь в аналогічній секції ОМКФ, що проходила на фестивалі у Карлових Варах. А також – у Work in progress Каннського кінофестивалю, де виборола нагороду. Завдяки цьому знімальна група отримала змогу зробити кольорокорекцію в Італії. Тож ми сподіваємось, що Сан-Себастьян допоможе нам завершити та випустити фільм на найвищому рівні.

Продюсерка та співзасновниця Family Production Анастасія Буковська

"Ти мене любиш?" історія дорослішання на тлі історичних подій початку 1990-х. Шістнадцятирічна Кіра живе своїм життям, із підлітковою впевненістю, що світ крутиться навколо неї. Народжена в останні роки існування радянської України, вона бачить своє життя передбачуваним і зрозумілим. Але це триває недовго. Раптом вона виявляє, що у її батька є коханка, а мати знає про це, але вирішує мовчати. Оскільки сім’я Кіри починає розпадатися – як і держава навколо – все, що дівчина знала, виявляється ілюзією. Кіра шукає кохання, тепла та надії на майбутнє, йдучи темним шляхом, який не може передбачити.

Головні ролі виконали: Карина Химчук, Максим Михайличенко, Олександр Жила та Наталія ЛазебниковаСтрічку створено кінокомпанією Family Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Вихід картини у прокат заплановано на 2023 рік. 

Міжнародний кінофестиваль у Сан-Себастьяні (Festival Internacional de Cine de Donostia-San Sebastián) – щорічний міжнародний кінофестиваль, який із 1953 року проводиться в Іспанії у місті Сан-Себастьян, та є однією з найбільших культурних подій Іспанії. 70-й, ювілейний Міжнародний кінофестиваль у Сан-Себастьяні пройде з 16 до 24 вересня 2022 року.