Український детектив “Сторонній” відібрано до конкурсної програми Motels - Lisbon Іnternational Horror Film Festival

12.08.2020

Створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно фільм Дмитра Томашпольського "Сторонній/Stranger" відібрано до конкурсної програми MOTELX - LISBON INTERNATIONAL HORROR FILM FESTIVAL. Фестиваль акредитовано Міжнародною федерацією кінопродюсерів (FIAPF), а також Méliès International Festivals Federation (MIFF). Це один із головних фестивалів жанрів хоррору, фантастики та фентезі у світі. Фестиваль відбудеться 7-14 вересня 2020 р. у Лісабоні офлайн.

Це вже 14 міжнародний фестиваль жанрового кіно, на який було відібрано фільм Дмитра Томашпольського.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов'язані і як цього стосується лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар'єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з'ясувати, хто вона насправді.

Головні ролі у фільмі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Продюсер – Олена Дем’яненко. 

Нагадаємо, що кінофільм вже отримав 10 нагород, серед них – за найкращий фільм, режисуру, сценарій, операторську роботу, роботу художника-постановника. Українського "Стороннього" подивилися у Японії, США, Бразилії, Південной Кореї, Канаді, Індії, Естоніі, Колумбії.

29 серпня 2020 р. відбудеться скандинавська прем’єра фільму "Сторонній" у конкурсній програмі МКФ у столиці Норвегії. До речі, цей фестиваль пройде у найстаршому кінотеатрі в центрі Осло у присутності глядачів.

Світові права на фільм "Сторонній/Stranger" придбала британська компанія ONE EYED FILMS. Стрічку створено "Кінокомпанією Гагарін Медіа" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.