Український фільм "Глибока вода" Анни Дудко бере участь у кінофестивалях LIAF у Великобританії та Animateka у Словенії

03.12.2021

Створений за підтримки Держкіно український фільм "Глибока вода" Анни Дудко відібрано до участі у міжнародних кінофестивалях London International Animation Festival (LIAF) у Великобританії та Animateka у Словенії. Днями стрічка також отримала перемогу на франко-українському фестивалі МІСТ KINOFEST 2021.

На Міжнародному анімаційному фестивалі в Лондоні (LIAF), що триває з 26 листопада до 5 грудня, "Глибока вода" представлена у конкурсній програмі Playing with Emotion.

London International Animation Festival є одним із найбільших анімаційних фестивалів у світі. Щороку фестиваль демонструє близько 350 фільмів в основній, студентській, ретроспективних та кураторських програмах. Фестиваль також організовує покази по всій Великобританії.

У короткометражній авторській казці  "Глибока вода" йдеться про гладку та самотню Русалку середніх літ, яка живе на дні озера та має магічну здатність дивитися крізь воду хоч за тисячі миль. Її улюблена забава – підглядати за людьми через труби водогонів. Одного разу під час такого підглядання русалка закохується в чоловіка, й засліплена пристрастю, заявляється до нього у квартиру.

У Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів Animateka в Словенії картина "Глибока вода" увійшла до програми Kinotrip’s Best of the World – добірки найкращих анімаційних короткометражок з усього світу, які стали фаворитами молоді. 

Словенська Animateka - міжнародний фестиваль, який фокусується на високоякісному авторському анімаційному кіно. Фестиваль триває з 29 листопада до 5 грудня 2021 року.

А в Україні картина стала фаворитом журі Франко-українського фестивалю молодого кіно МІСТ KINOFEST 2021, який днями завершив свою роботу онлайн. Стрічка "Глибока вода" визнана найкращим анімаційним фільмом фестивалю. 

Режисерка та авторка сценарію – Анна Дудко, продюсерки – Олена Голубєва та Ксенія Єфанова (Студія анімації "Червоний собака"). Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.