Український фільм "Клондайк" отримав підтримку Міністерства культури і туризму Туреччини  

13.05.2021

Авторська соціальна драма Марини Ер Горбач "Клондайк", що створюється за підтримки Держкіно, отримала підтримку Міністерства культури і туризму Туреччини. Експерти з турецької сторони зазначили, що український кінопроєкт "Клондайк" поєднує актуальну тему та художній стиль і має всі шанси для успішної міжнародної дистрибуції.

"Клондайк" став одним з двох проєктів, які цього року підтримала Туреччина в категорії міжнародної копродукції. Експерти високо оцінили проєкт, який поєднує актуальну тему та художній стиль і має всі шанси для міжнародної  дистриб‘юції. До того ж ми радіємо успіхам попереднього фільму співавторства Марини Ер Горбач "Омар і ми".  Попри пандемію, фільм зумів охопити міжнародну аудиторію та приніс Туреччині фестивальні нагороди. Сподіваємось, такі проєкти сприятимуть розвитку культурної співпраці між Україною та Туреччиною.

Представник Генеральної дирекції з питань кіно Туреччини Фарук Гювен

Фільм розповідає історію про три дні з життя родини, яка опинилась перед складним вибором: чи можуть близькі люди з різним минулим іти у спільне майбутнє. Однією з драматургічних ліній фільму є події, пов‘язані з катастрофою літака МН-17 в липні 2014 року.

Головні ролі у фільмі виконали: Оксана Черкашина, Сергій Шадрін і Олег Щербина. Режисеркою, авторкою сценарію та продюсеркою фільму є Марина Ер Горбач, виробництво компанії "KEDR FILM". Кінопроєкт став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Наразі фільм знаходиться на етапі постпродакшену.