Український фільм "Кохання" отримав дві нагороди на кінофестивалі ZUBROFFKA у Польщі

14.06.2021

Анімаційному фільму "Кохання" Микити Лиськова вже виповнилося два роки, але картина успішно продовжує свою фестивальну подорож.

Стрічка, створена за підтримки Держкіно, отримала одразу дві нагороди на XV Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів ŻUBROFFKA, який щойно завершився у Польщі: головний приз у секції ВІКНО НА СХІД/OKNO NA WSCHÓD та відзнаку журі польських журналістів.

За трагікомічне, абсурдне поєднання ситуацій і характерів та захоплюючий діагноз посткомуністичному суспільству.

Журі конкурсу OKNO NA WSCHÓD

За стихійне висловлювання та ерудицію у показі соціально-політичних змін в Україні. Та за виявлення еротизму в найнесподіваніших ситуаціях

Журі польських журналістів кінофестивалю ŻUBROFFKA

Короткометражний анімаційний фільм Микити Лиськова розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов'язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм створений без слів, а дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

Автор та режисер – Микита Лиськов, музичне оформлення та звук – Антон Байбаков, продюсер – Андрій Границя. Фільм створений компанією "Т.Т.М." за 100% підтримки Державного агентства України з питань кіно.

XV Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів ŻUBROFFKA цьогоріч вперше проходив у гібридному форматі. Фестиваль, який зазвичай відбувається у польському місті Білосток у грудні, був перенесений через пандемію і відбувся 9-13 червня 2021 р. До конкурсної програми із понад 3500 заявок з усього світу було відібрано 126 фільмів.

За словами організаторів, мета кінофестивалю ŻUBROFFKA – побудувати культурний міст між Сходом та Заходом, Північчю та Півднем, завдяки чому творча енергія з усього світу зустрічається на північному сході Польщі.