Український фільм "Мати Апостолів" Зази Буадзе отримав нагороду за найкращий фільм і найкращу режисуру на Calella Film Festival в Іспанії

11.10.2021

У місті Калелья відбулась церемонія нагородження шостого Calella Film Festival, на якому Україна отримала відразу дві нагороди: фільм "Мати Апостолів" визнано найкращим фільмом (Best Film), а режисера Зазу Буадзе – найкращим режисером (Best Director).

На фестиваль було подано 380 фільмів, відібрано на конкурс 20 і висунуто на нагороду 6 фільмів – з Японії, Чехії, Фінляндії, Іспанії, Великобританії та України.

Воєнна драма "Мати Апостолів" розповідає про безмірну материнську любов. Коли сину загрожує небезпека, мати чимшвидше кидається на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на усе, навіть пройти крізь пекло війни... Стрічка знята за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014 році.

Картину під час фестивалю в іспанських містах Калелья (Calella) та Аре́ньш-да-Мар (Arenys de Mar) презентували режисер Заза Буадзе та продюсер Дмитро Овечкін.

Показ у місті Аре́ньш-да-Мар відвідали представники Генерального консульства України в Барселоні на чолі з консулом Олександром Дзьомой. Напередодні відбулась зустріч з Генеральним консулом України в Барселоні Артемом Воробйовим щодо необхідності та важливості організації показів фільму для української діаспори в Іспанії. 

Картину "Мати Апостолів" створено компанією "Студія "Золоте Руно" за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.