У рейтингу найкращих у світі фестивалів короткого метру від видання MovieMaker Magazine – український KISFF

25.11.2021

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF), що проходить за підтримки Держкіно, увійшов до двадцяти найкращих у світі фестивалів короткого метру за версією американського видання MovieMaker Magazine.

MovieMaker – американське професійне видання, присвячене кіно та кіноіндустрії, з особливим акцентом на незалежному кіно. До рейтингу також включено такі фестивалі, як Show Me Shorts Film Festival (Нова Зеландія), Tampere Film Festival (Фінляндія), Palm Springs International Film Festival (США), Festival du court métrage de Clermont-Ferrand (Франція), Vienna Shorts (Австрія), Internationale Kurzfilmtage Winterthur (Швейцарія) та інші. 

На українській мистецькій сцені відбуваються хороші речі, і дещо з цього ми приписуємо Київському міжнародному фестивалю короткометражних фільмів, який проходить вже 10-й рік. Місія фестивалю – бути місцем  зустрічі кінематографістів і джерелом "натхнення та нових знань для експертів, студентів та любителів кіно".

Видання MovieMaker (США)

KISFF прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їхні короткометражні фільми у світові фестивальні кола.

Робота над першим фестивалем KISFF почалася у 2011 році, відбувся він навесні 2012 року. Відтоді захід щорічно проходить у Києві. Вже шостий рік поспіль фестиваль відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.