Український Оскарівський Комітет розпочав прийом заявок на участь у національному відборі на "Оскар"

25.08.2020

Український Оскарівський Комітет розпочав прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію "Оскар" Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії "Міжнародний повнометражний фільм" від України. Прийом заявок триватиме до 8 вересня 2020 р.

У період з 25 серпня по 8 вересня Комітет проводитиме консультації для кінематографістів щодо подання фільмів для розгляду. 

Нагадуємо, фільм-номінант має відповідати таким параметрам:

1. Це має бути повнометражний ігровий, документальний або анімаційний фільм (не менше 40 хвилин), знятий поза межами Сполучених Штатів Америки.

2. Домінантною мовою фільму не повинна бути англійська. 

3. Фільм має бути випущено у комерційний прокат (щонайменше 7 днів поспіль) в період з 1 жовтня 2019 року до 31 грудня 2020 року. 

4. Фільми, які мали запланований кінотеатральний реліз, але спочатку стали доступні на авторитетних комерційних сервісах стримінгової дистрибуції чи відео на замовлення, можуть претендувати на розгляд у категорії "Міжнародний повнометражний фільм" за умови надання Академії документації (оригінальний(і) документ(и) та переклад на англійську мову) про дати закриття кінотеатру/зали, встановлені урядом, попередньо запланований кінотеатральний реліз та угоди про стримінгову дистрибуцію чи відео на замовлення.

5. Повний список документів для подачі -  за посиланням

Заявки на участь приймаються з 25 серпня по 8 вересня на адресу: secretary.uoc@gmail.com

У 2020 році Український Оскарівський Комітет встановив такі дати проведення відбору національних фільмів:

25 серпня 2020 р. - 8 вересня 2020 р. - прийом заявок на участь у конкурсі

9 вересня 2020 р. - 23 вересня 2020 р. - розгляд заявок комітетом

24 вересня 2020 р. – засідання комітету і оголошення результатів конкурсу

93-я церемонія вручення премії "Оскар" за досягнення у галузі кінематографу за 2020 рік відбудеться 25 квітня 2021 року в Лос-Анджелесі. 

З регламентом роботи комітету та правилами Американської кіноакадемії можна ознайомитися на сайті АПУ.