В Ізраїлі розпочинаються благодійні покази українського кіно SEE UKRAINE — SUPPORT UKRAINE

13.04.2022

13-14 квітня в Тель-Авіві відбудеться перша серія благодійних показів українського кіно SEE UKRAINE — SUPPORT UKRAINE. Усі зібрані кошти будуть перераховані на підтримку України — до благодійних фондів DOCU/HELP та "Повернись живим".

З цієї події в Ізраїлі стартує низка кінопоказів, що мають на меті допомогти Україні та познайомити широкого глядача з новітніми українськими фільмами та новою генерацією режисерів, чиї роботи протягом останніх років здобули нагороди найпрестижніших кінофестивалів світу. Серед режисерів "нової хвилі" — Ірина Цілик, Марися Нікітюк, Валентин Васянович, Роман Бондарчук, Антоніо Лукич, Катерина Горностай, Аліна Горлова, Марина Степанська, Наріман Алієв, Аліса Коваленко та багато інших.

Кадр із фільму "Земля Івана"

До першої серії показів українського кіно в Ізраїлі увійшли чотири фільми: два документальних ("Аліса в країні війни" Аліси Коваленко та "Земля Івана" Андрія Лисецького) і два ігрових (популярна трагікомедія "Мої думки тихі" Антоніо Лукича і драма "П‘ята терапія" Аліси Павловської).

Кадр із фільму "Аліса в країні війни"

Покази відбудуться у Музеї єврейського народу (Klausner 15, Tel Aviv). Програму представлять українські кінопродюсери Геннадій Кофман (Київ) і Валерій Калмиков (Одеса), після сеансів плануються онлайн-зустрічі та обговорення з режисерами.

Квитки: https://tickets.anumuseum.org.il/

Кадр із фільму "Мої думки тихі"

Розклад:

13 квітня, 19:00

"Аліса в країні війни", режисерка Аліса Коваленко

13 квітня, 21:00

"Мої думки тихі", режисер Антоніо Лукіч

14 квітня, 19:00

"Земля Івана", режисер Андрій Лисецький

14 квітня, 21:00

"П‘ята терапія", режисерка Аліса Павловська

Кадр із фільму "П'ята терапія"

Організатори заходу: кінокомпанії "Магіка-фільм" (Україна) та Trueman Production Co. (Україна) спільно з Музеєм єврейського народу, за підтримки Фонду NADAV та фестивалю DOCUDAYS UA.