У національний прокат виходить нова стрічка Віллена Новака "Чому я живий"

29.10.2021

4 листопада в національний прокат виходить новий фільм класика українського кінематографа Віллена Новака "Чому я живий".  Творці стрічки запрошують представників ЗМІ на преспоказ фільму, який відбудеться 3 листопада о 12:00 у столичному кінотеатрі "ОСКАР" (ТРЦ GULLIVER, Київ, Спортивна площа 1 а). Стрічку створено Одеською кіностудією за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Після показу відбудеться пресконференція з представниками команди:

  • Андрій Осіпов – генеральний продюсер фільму, голова правління Одеської кіностудії
  • Віллен Новак – режисер фільму
  • Артем Вільбик – актор фільму
  • Роланд Мішко – актор фільму
  • Анастасія Марків – акторка фільму.

ВАЖЛИВО! Акредитація триватиме до 16 години 2 листопада. Акредитаційна форма – за лінком. Будь ласка, зверніть увагу, що заповнення форми не є автоматичним підтвердженням акредитації, організатори надішлють підтвердження 2 листопада з 16:00 до 19:00.

УВАГА! При собі необхідно буде мати негативний результат тестування на COVID-19, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу або документ, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини. Чинність сертифікату має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). 

Картину знято за автобіографічним оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька "Тепер я турок, не козак...". Наприкінці 90-х він написав сценарій фільму та висловив бажання, щоб режисером картини виступив тільки Віллен Новак. Понад 20 років сценарій чекав на реалізацію.

Епічна сага "Чому я живий" заснована на реальних подіях, що сталися в середині XX століття. Юні Фрося та її коханий Льончик мріють одружитися, але батько дівчини категорично проти євреїв в сім’ї. Життя закоханих безповоротно змінюється, коли їхні рідні та мільйони інших людей стають жертвами війни. Героям доведеться пережити окупацію і фашистський терор, щоб зберегти любов та людяність у найтемніші часи.

У ролях: Роланд Мішко, Анастасія Марків, Віктор Жданов, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай та інші.

Оператор-постановник фільму – Данил Дєдков, художник-постановник – Віктор Фомін, композитор – Володимир Гронський

Продюсери – Андрій Осіпов та Олена Дементьєва.