В Німеччині стартує кінопрокат фільму Олеся Саніна «Довбуш»

22.08.2023

Німецький прокат екшену «Довбуш» українською мовою розпочнеться 24 серпня 2023 року.

Кінотеатральна прем‘єра в Німеччині відбудеться одночасно з українською — у знаковий для українців день, свято вольності. За неї боролись герої фільму — опришки й продовжує боротись сучасне покоління. 

Покази демонструватимуться з німецькими субтитрами, тож приходьте у кіно й кличте друзів.

Переглянути розклад показів можна за посиланням: https://bit.ly/3YIK5sO.

Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

Фільм створено кінокомпанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральною дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Kinomania Film Distribution і FILM.UA Distribution.