В рамках проєкту "Кіноклуб. Всеукраїнська мережа" стартував онлайн-фестиваль "Нове українське кіно"

27.07.2020

27 липня на сайті online.kinoklub.org.ua розпочала роботу онлайн-версія проєкту "Кіноклуб. Всеукраїнська мережа" від кінокомпанії Arthouse Traffic за підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи.

Першим проєктом онлайн-платформи є фестиваль "Нове українське кіно", який реалізується за підтримки Держкіно та триватиме з 27 липня по 31 жовтня 2020 року.

Куратори та активісти запрошуються для створення онлайн-версій кіноклубів та організації некомерційних безкоштовних онлайн-показів.

У програмі фестивалю "Нове українське кіно" – найкращі стрічки національного виробництва останніх років:

– драма "Донбас" Сергія Лозниці;

– комедія "Герой мого часу" Тоні Ноябрьової; 

– істерн "Дике поле" Ярослава Лодигіна; 

– історичний екшн "Крути 1918" Олексія Шапарєва;   

– драма-фантасмагорія "Місто, в якому не ходять гроші" Ганки Третяк; 

– документальний фільм "Міф" Леоніда Кантера та Івана Яснія. 

Проєкт "Кіноклуб. Всеукраїнська мережа" створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні: тепер у активістів кіноклубів України є можливість організовувати покази онлайн та долучати глядачів до перегляду стрічок за допомогою цієї платформи – у гарній якості, в української озвучці та на легальній основі.

Для початку роботи організаторам кіноклубів необхідно створити власний профіль та зареєструвати кіноклуб на сайті проєкту, відібрати до програми запропоновані фільми та запланувати покази. Всі члени кіноклубу зможуть долучитись до спільного перегляду онлайн та провести віртуальну дискусію побаченого.

Більше інформації - на сайті проєкту https://online.kinoklub.org.ua/