В Таллінні відбудеться кінопоказ фільму «Мирний-21» та творча зустріч з режисером фільму Ахтемом Сеітаблаєвим

29.08.2023

Показ пройде в рамках Українського кіноклубу в Естонії 4 вересня о 18:00 в Таллінні в кінотеатрі Сипрус (Vana-Posti 8). Фільм демонструватиметься українською мовою з англійськими субтитрами. А після перегляду ви матимете змогу поставити запитання відомому українському режисеру Ахтему Сеітаблаєву.

«Мирний-21» — історія про довіру і її відсутність на тлі подій, які розгортаються на Луганщині початку 2014 року. Головна тема розкривається через призму Луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби марно намагаються змусити зрадити свою країну.

Перед показом кінострічки «Мирний-21» також буде продемонстровано документальний фільм-новелу «Culture vs War. Ахтем Сеітаблаєв», де Ахтем є героєм подій. Ця новела є частиною комплексного проєкту “Культура проти війни”, ініційованого Асоціацією «Дивись українське!» задля фіксації та донесення правди про війну рф проти України через історії боротьби відомих митців, що пішли до лав ЗСУ та поставили творчість на паузу, щоб захищати Україну.

Показ організовано Асоціацією українських організацій в Естонії спільно з ISTMEN FILMS за підтримки Державного агентства України з питань кіно та UA Production та за сприяння Посольства України в Естонії. Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснюють FILM.UA Distribution та «Кіноманія».