В Україні створили цикл соціальних роликів "Корисно для кожного" з порадами психологів

29.06.2022

Від ранку 24 лютого 2022 року життя кожного з нас змінилось. Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну багато українців опинились у надскладній ситуації та потребують психологічної підтримки чи поради.

Як розмовляти з дитиною про війну? Як справлятися зі стресом? Як впоратись з синдромом "того, хто вижив" та зберегти емоційний зв’язок у тимчасовій розлуці з родиною? "Корисно для кожного" зібрали прості та дієві поради, аби допомогти.

Ця ініціатива має на меті підтримати українців, що страждають під час війни та надати їм корисні психологічні поради щодо алгоритмів поведінки у скрутних умовах, стресових ситуаціях та чутливих питаннях комунікації під час бойових дій та під впливом від їх наслідків.

1. Корисно для кожного. Як розмовляти з дитиною про війну.

Проєкт створено FIAU - Film Industry Association of Ukraine / Асоціація кіноіндустрії України, за підтримки Isar Ednannia / ІСАР Єднання у межах проєкту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства" та за участі Malanka Studios.

Режисери – Олег Маламуж та Ольга Гібелінда, продюсер – Іванна Хіцінська, креативний продюсер – Ольга Гібелінда, композитор – Артем Бабурін. Закадровий текст читає Вʼячеслав Довженко.

----------------------------------------------------------------------------------

"Гаряча лінія" психологічної підтримки для українців в умовах війни: 0 800 4000 23.

Безкоштовно та цілодобово по всій території України з усіх мобільних операторів для дзвінків з-за кордону +38 050 493 03 07.